نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطه مجازی

1418
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47133
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه مجازی

سلام وقت همگی بخیر و خداقوت
    دوستان راستش یه موضوع نسبتا جالبی رو خواستم باهاتون درمیون بزارم و البته که راهنمایی هم بگیرم
    من مدتیه از همسرم جداشدم و تنها زندگی میکنم،(۲۳سالمه)
    خب از لحاظ روحی واقعا شرایط مناسبی ندارم،چون هم کارم رو از دست دادم هم خانوادم رو که شامل دخترم هم میشه و هم اینکه خونه و ماشینمو کلا دار و ندارم رفته رو هوا 🤣

حدود دوماه پیش از طریق اینستاگرام با یه خانمی آشنا شدم و علی رغم میلم که به خودی خود هم نشون میدادم مایل نیستم به برقراری ارتباط،وارد یه رابطه مجازی شدیم
    یجور هم صحبتی،بهم میگفت که من سنگ صبورشم،درد و دل میکردیم و اتفاقا صحبتهای واقعا مفید
    یجور پارتنر مجازی که یجورایی نیاز عاطفیم رو باهاش رفع میکردم...چون نسبت به سنش اطلاعات قوی و حرف های خیلی قشنگی رو بهم میزد و بابت شکستهام یجورایی هم دردی میکرد باهام و ازم میخواست جا نزنم و تشویقم میکرد به انجام کارهام.
    هیچوقت بهم عکس نمیداد و همیشه بهانه خانوادش رو میگرفت که گیرن و اینا..منم کم تجربه توی این موارد حرفاشو باور میکردم
    رابطمون در حد ویس و چت بود و حتی هیچوقت تماسم رو جواب نمیداد
    در مورد خودش یه خانواده سنتی مذهبی رو برام ترسیم کرده بود که قصد داره زبان بخونه و برای ادامه تحصیل به خارج بره.

هفته پیش توی یکی از ویس هاش صدای کاملا اشنایی رو احساس کردم که با صداهای قبلی خیلی خیلی فرق میکرد.
    و تقریبا از تعجب هاج و واج مونده بودم

از طریق یکی از دوستام توی نمایندگی ایرانسل دادم خط رو واسم چک بکنن و در کمال تعجب متوجه شدم که اون خط بنام مادرمه !!

الان ۳ روزی هست که ارتباطم باهاش فوق العاده سرد شده...
    ولییییی یه خلا عاطفی خیلی بزرگ رو دارم احساس میکنم که قبل از این مورد اصلا وجود نداشت.

از اون روز اصلا خونه مامان بابام نرفتم و یجورایی نمیدونم باید واکنشم چی باشه😅

از من جواب میخواد که چرا سرد شدم باهاش و از طرفی چون احساس میکنم که اونم به این رابطه نیاز داره میترسم واسش مشکلی پیش بیاد.
    از صمیم قلب دوست دارم بهش بفهمونم که من میدونم کیه..
    ممنون میشم راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : رابطه مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali909 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر و خداقوت
    دوستان راستش یه موضوع نسبتا جالبی رو خواستم باهاتون درمیون بزارم و البته که راهنمایی هم بگیرم
    من مدتیه از همسرم جداشدم و تنها زندگی میکنم،(۲۳سالمه)
    خب از لحاظ روحی واقعا شرایط مناسبی ندارم،چون هم کارم رو از دست دادم هم خانوادم رو که شامل دخترم هم میشه و هم اینکه خونه و ماشینمو کلا دار و ندارم رفته رو هوا

حدود دوماه پیش از طریق اینستاگرام با یه خانمی آشنا شدم و علی رغم میلم که به خودی خود هم نشون میدادم مایل نیستم به برقراری ارتباط،وارد یه رابطه مجازی شدیم
    یجور هم صحبتی،بهم میگفت که من سنگ صبورشم،درد و دل میکردیم و اتفاقا صحبتهای واقعا مفید
    یجور پارتنر مجازی که یجورایی نیاز عاطفیم رو باهاش رفع میکردم...چون نسبت به سنش اطلاعات قوی و حرف های خیلی قشنگی رو بهم میزد و بابت شکستهام یجورایی هم دردی میکرد باهام و ازم میخواست جا نزنم و تشویقم میکرد به انجام کارهام.
    هیچوقت بهم عکس نمیداد و همیشه بهانه خانوادش رو میگرفت که گیرن و اینا..منم کم تجربه توی این موارد حرفاشو باور میکردم
    رابطمون در حد ویس و چت بود و حتی هیچوقت تماسم رو جواب نمیداد
    در مورد خودش یه خانواده سنتی مذهبی رو برام ترسیم کرده بود که قصد داره زبان بخونه و برای ادامه تحصیل به خارج بره.

هفته پیش توی یکی از ویس هاش صدای کاملا اشنایی رو احساس کردم که با صداهای قبلی خیلی خیلی فرق میکرد.
    و تقریبا از تعجب هاج و واج مونده بودم

از طریق یکی از دوستام توی نمایندگی ایرانسل دادم خط رو واسم چک بکنن و در کمال تعجب متوجه شدم که اون خط بنام مادرمه !!

الان ۳ روزی هست که ارتباطم باهاش فوق العاده سرد شده...
    ولییییی یه خلا عاطفی خیلی بزرگ رو دارم احساس میکنم که قبل از این مورد اصلا وجود نداشت.

از اون روز اصلا خونه مامان بابام نرفتم و یجورایی نمیدونم باید واکنشم چی باشه

از من جواب میخواد که چرا سرد شدم باهاش و از طرفی چون احساس میکنم که اونم به این رابطه نیاز داره میترسم واسش مشکلی پیش بیاد.
    از صمیم قلب دوست دارم بهش بفهمونم که من میدونم کیه..
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    چند تا نکته را توضیح می دهید؟
    ۱. چرا دار و ندارتان را از دست داده اید؟
    ۲. چرا دخترتان را نمی بینید؟
    ۳. چرا کارتان را از دست داده اید؟
    این کار مادرانه ای مادر شما انجام داده است، برای کمک به شما بوده، با خودش مطرح کنید و قول دهید کارهایتان را انجام می دهید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47133
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چند تا نکته را توضیح می دهید؟
    ۱. چرا دار و ندارتان را از دست داده اید؟
    ۲. چرا دخترتان را نمی بینید؟
    ۳. چرا کارتان را از دست داده اید؟
    این کار مادرانه ای مادر شما انجام داده است، برای کمک به شما بوده، با خودش مطرح کنید و قول دهید کارهایتان را انجام می دهید.
    سلام
    ۱.هم بخاطر مهریه و هم اینکه باید خونم رو میفروختم بابت یه سری هزینه هام و رهن خونه خودم.
    ۲.دخترم و گه گداری میبینم ولی مسئولیت نگهداریش رو به خانمم سپردم،دخترم ۲سالشه.
    ۳.کارم هم داستان خودشو داره...در اصل من واسه پدر خانمم کار میکردم و الان یجورایی واسم سخت بود که بخام هرروز توی محیط کار با خودشو پدرشو برادرش روبه رو بشم.
    مشکل مالی ندارم اونقدر..برای یه زندگی معمولی خانوادم ساپورتم میکنن اما خب هرچی خودم داشتم از دستم رفته.

من یجورایی دوست دارم مستقیم بهش بگم،اما واقعا جمله بندی گفتنشو نمیدونم.هم ترس از دعوا دارم که صحبتهام به دعوا ختم شه
    و اینکه دلش بشکنه..
    و اینکه به یه چیزی که فکر میکنم اینه که اگه از روی تنهایی اینکارو کرده باشه و دلبلش مشکلات من نباشه،ممکنه از من که مایوس شد وارد یه رابطه مجازی دیگه ای بشه و ...
    چون واقعا حس میکنم خودش به این نوع ارتباط وابسته شده بود...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ali909 نمایش پست ها
    سلام
    ۱.هم بخاطر مهریه و هم اینکه باید خونم رو میفروختم بابت یه سری هزینه هام و رهن خونه خودم.
    ۲.دخترم و گه گداری میبینم ولی مسئولیت نگهداریش رو به خانمم سپردم،دخترم ۲سالشه.
    ۳.کارم هم داستان خودشو داره...در اصل من واسه پدر خانمم کار میکردم و الان یجورایی واسم سخت بود که بخام هرروز توی محیط کار با خودشو پدرشو برادرش روبه رو بشم.
    مشکل مالی ندارم اونقدر..برای یه زندگی معمولی خانوادم ساپورتم میکنن اما خب هرچی خودم داشتم از دستم رفته.

من یجورایی دوست دارم مستقیم بهش بگم،اما واقعا جمله بندی گفتنشو نمیدونم.هم ترس از دعوا دارم که صحبتهام به دعوا ختم شه
    و اینکه دلش بشکنه..
    و اینکه به یه چیزی که فکر میکنم اینه که اگه از روی تنهایی اینکارو کرده باشه و دلبلش مشکلات من نباشه،ممکنه از من که مایوس شد وارد یه رابطه مجازی دیگه ای بشه و ...
    چون واقعا حس میکنم خودش به این نوع ارتباط وابسته شده بود...
    شما صریحا به ایشون بگو. هرکس مسئول ذهن و روح خودشه، به شما ربطی نداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)